PHILIPS WiZ globe G95 11W/75W E27 RGB 1055lm Dim
KOD KRAT.:PH8719514372504
KOD VÝR.:871951437250400
EAN.:8719514372504
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025395153 |
| Váha | .216 kg |
| Délka | 192 |
| Rozměry | 190x68x68mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | černá/modrá |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 70 mm |
| Dosvit | 75 m |
| Krytí | IP43 |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 2xD |
| Podskupina zboží | ruční |
| přepravní rozměr cm | 29.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 20 lm |
| Šířka balení | 145 mm |
| Užití | ruční |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 295 mm |
| EAN | 8595025395153 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP3862 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514372504
KOD VÝR.:871951437250400
EAN.:8719514372504
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
KOD KRAT.:ENH371/370BL1
KOD VÝR.:7638900253016
EAN.:7638900253016
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
KOD KRAT.:SISSC1601-S
KOD VÝR.:SSC1601-S
EAN.:8592718025168
KOD KRAT.:MORS400CIK
KOD VÝR.:OZVORS400CIK
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena