ABB LEVIT ovládač přepínací ř.6/0 IP44 ; onyx/kouř.černá
KOD KRAT.:AB3559H-A86940 63
KOD VÝR.:3559H-A86940 63
EAN.:8592624107996
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920080443 |
| Rozměry | 155x45x45mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Dosvit | 125 m |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 2xAA |
| Podskupina zboží | ruční |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 104 mm |
| Užití | ruční |
| Výška balení | 270 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Světelný tok | 55 lm |
| KOD | BEP3210 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920080443 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3559H-A86940 63
KOD VÝR.:3559H-A86940 63
EAN.:8592624107996
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:PHWPBSN100L33A2TS
KOD VÝR.:871869674094100
EAN.:8718696740941
KOD KRAT.:SIWN10
KOD VÝR.:WN10
EAN.:8592718000677
KOD KRAT.:OSQTPO21840
KOD VÝR.:4008321873767
EAN.:4008321873767
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena