VENTS Ventilátor VENTS 125 MATL AŽ + časovač 125mm IP24
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920084540 |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | mix |
| Délka balení | 45 mm |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 3xLR54 |
| Podskupina zboží | Přivěšky |
| pozn. | zvířata exotická disp.box 24ks |
| přepravní rozměr cm | 11.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 5 lm |
| Šířka balení | 66 mm |
| Užití | přívěšek |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 115 mm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 8592920084540 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP4710 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:VENTS125MATL
KOD VÝR.:1009214
EAN.:4823016217929
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena