NOARK relé instalační Ex9CH20 20A 20 230V 50/60Hz
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920077658 |
| Rozměry | 172x45x126mm |
| Šířka | 170 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 125 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | černá/zelená |
| Délka balení | 55 mm |
| Dosvit | 35 m |
| Kapacita | 3000mAh mAh |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | nabíjecí |
| Podskupina zboží | pracovní |
| pozn. | otoč.rukojeť |
| přepravní rozměr cm | 18 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 180 mm |
| Užití | pracovní |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 160 mm |
| Výška/hloubka | 45 |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 8592920077658 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP4534 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
KOD KRAT.:OSZHIM15
KOD VÝR.:4050300003085
EAN.:4050300003085
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena