Schneider ASFORA komplet jednonásobný stmívač.otočný POLAR
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920085646 |
| Rozměry | 214x280x56mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | černá/zelená |
| Délka balení | 85 mm |
| Dosvit | 70 m |
| Kapacita | 8000mAh mAh |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | nabíjecí |
| Podskupina zboží | pracovní |
| pozn. | otoč.rukojeť+magnet |
| přepravní rozměr cm | 23.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 235 mm |
| Užití | pracovní |
| Výška balení | 195 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| EAN | 8592920085646 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP4536 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena