MODUS veřejné osvětlení LV-LEDAL 44W 4500lm/740 IP65; V60 výložník
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
| Barva těla | černá |
|---|---|
| Délka balení | 185 mm |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Šířka balení | 185 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| Výrobce | EMOS |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Užitý zdroj | Halogenová žárovka |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| EAN | 8595025339812 |
| Skupina zboží | Zboží-nezařazeno |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Patice | R7s |
| Napětí | 220-240 V |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8595025339812 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEG3101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025339829 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
KOD KRAT.:OSEST8VALEM7830
KOD VÝR.:4099854039027
EAN.:4099854039027
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:PHETFHPL42/840PE40
KOD VÝR.:871869963828300
EAN.:8718699638283
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830
KOD VÝR.:871869673966200
EAN.:8718696739662
KOD KRAT.:PHETFHPL28/830P
KOD VÝR.:871869963818400
EAN.:8718699638184
KOD KRAT.:OSEBXGU106.9/84036
KOD VÝR.:4058075619609
EAN.:4058075619609
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
KOD KRAT.:PHPIEGU107.5/840/120
KOD VÝR.:872790097255900
EAN.:8727900972559
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena