PHILIPS HUE-WA stropní svítidlo Enrave 48W 6100lm/822-65/WA IP20 ; černá˙
KOD KRAT.:PHIH8718696176481
KOD VÝR.:4116130P6
EAN.:8718696176481
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920086117 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 19 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 1.9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 11 mm |
| Výška balení | 11 mm |
| EAN | 8592920086117 | bli | 5 | ks |
| KOD | BEK7331.2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8718696176481
KOD VÝR.:4116130P6
EAN.:8718696176481
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/200-45
KOD VÝR.:286692
EAN.:4015082866921
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena