EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 1.5m s vyp typ HE1311 ČERNÁ Kód:PC1311
KOD KRAT.:BEPC1311
KOD VÝR.:1902330150
EAN.:8595025365477
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025309662 |
| Délka | 1.5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 60 mm |
| Délka přívodu | 1.5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 200 mm |
| EAN | 8595025309662 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0111 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310200 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310194 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920109687 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920032923 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEPC1311
KOD VÝR.:1902330150
EAN.:8595025365477
KOD KRAT.:SIPPV3/ 1.5B
KOD VÝR.:PP10
EAN.:8595092107406
KOD KRAT.:TESZR3240
KOD VÝR.:40003140
EAN.:8595557031406
KOD KRAT.:BEP01140
KOD VÝR.:1901014000
EAN.:8595025343352
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena