NIL bužírka smršťovací 6.4mm (zahřát.až 3.2mm) modrá ;Kód:RCACS 6.4/3.2-1000
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025374882 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 22 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 160 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| EAN | 8595025374882 | ks | 1 | ks |
| KOD | BESL0301 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:EABC-O-1/12-ECO
KOD VÝR.:280347
EAN.:4015082803476
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:SIPB04
KOD VÝR.:PB04
EAN.:8595092108793
KOD KRAT.:BEPC1512
KOD VÝR.:1902350200
EAN.:8592920116531
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:SIDA28
KOD VÝR.:DA28
EAN.:8592718018863
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena