MODUS LED panel IKL 32W 4400lm/840 IP40 80Y ND ; 62x62
KOD KRAT.:MOIKL4000A4KN625ND
KOD VÝR.:IKL4000A4KN625ND
EAN.:8596099113995
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025353849 |
| Délka | 3 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | guma |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 42 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 420 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES03230 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920049945 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025353849 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025353887 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:MOIKL4000A4KN625ND
KOD VÝR.:IKL4000A4KN625ND
EAN.:8596099113995
KOD KRAT.:PHPIZ24KL60
KOD VÝR.:872790001792249
EAN.:8727900017922
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena