EATON keramická pojistka D IV-80A normální 500V stribrna
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025318671 |
| Délka | 2 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 360 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES18312 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025318671 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323736 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025323330 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena