LEDVANCE FV střídač.hybridní 1-fáz LHS-LV-3.6K 3.6W WiFi/Eth
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8595025318633 |
| Délka | 5 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | .75 mm |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | BES19275 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920054079 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025318633 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323842 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025323446 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
KOD KRAT.:PHIH50633/30/P7
KOD VÝR.:8718696171547
EAN.:8718696171547
KOD KRAT.:OSF4099854149009
KOD VÝR.:4099854149009
EAN.:4099854149009
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena