SOLIGHT prodlužovák 5 zásuvek bílý 6x vypínač 2m
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025316370 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Druh upevnění | Vestavné |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 8595025316370 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEJ0197 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025330017 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025327291 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena