MEGAMAN LED žárovka A60 13.3W/100W E27 2700K 1521lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920064078 |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| EAN | 8592920064078 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEN3111 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:OS4099854067822
KOD VÝR.:4099854067822
EAN.:4099854067822
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:HDL339A
KOD VÝR.:L339A
EAN.:8596425131259
KOD KRAT.:OSEDD9/830EM
KOD VÝR.:4058075823174
EAN.:4058075823174
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena