PHILIPS LED kapka filament P45 2W/25W E27 2700K 250lm NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920017647 |
| Balení | 80 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 90 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Způsob montáže | zásuvka |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 8592920017647 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEJ5810 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
KOD KRAT.:MOLLL4000RM2KV4ND
KOD VÝR.:LLL4000RM2KV4ND
EAN.:8595073725599
KOD KRAT.:MOIKO418NZ
KOD VÝR.:IKO418600NZ
EAN.:8595073724318
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena