EMOS páska izolační textilní 0.396mmx19mmx10m 19/10 černá Kód:F6910
KOD KRAT.:BEF6910
KOD VÝR.:2002191020
EAN.:8595025311566
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920016497 |
| Délka | 10 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 100 mm |
| Délka přívodu | 10 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 33.5 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 335 mm |
| EAN | 8592920016497 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0510R | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEF6910
KOD VÝR.:2002191020
EAN.:8595025311566
KOD KRAT.:OSEVINBW2.5W/824
KOD VÝR.:4058075293274
EAN.:4058075293274
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:YTNPOLO4/AZ/WC
KOD VÝR.:6691
EAN.:5901560500960
KOD KRAT.:KCNH02DP
KOD VÝR.:NH02DP
KOD KRAT.:EEDDS-1Y-18M
KOD VÝR.:1000882
EAN.:8592847000128
KOD KRAT.:KCHZ01
KOD VÝR.:HZ01
KOD KRAT.:OSESMGU104.9MCZB
KOD VÝR.:4058075729186
EAN.:4058075729186
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena