PHILIPS nástěnné svítidlo, žárovka myGarden Hedgehog 1xE27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI17337/93/PN_pos
KOD VÝR.:8718696157053
EAN.:8718696157053
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008324 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 29 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 290 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008324 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC1415 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI17337/93/PN_pos
KOD VÝR.:8718696157053
EAN.:8718696157053
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5WF
KOD VÝR.:4058075532120
EAN.:4058075532120
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
KOD KRAT.:OSVXBOR300W/60COFR
KOD VÝR.:4008321137722
EAN.:4008321137722
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:EOBZ912
KOD VÝR.:1912
EAN.:8594012220836
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena