OSRAM tracklight SPOT CYLINDER BK GU10 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8592920011034 |
| Délka | 20 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 250 mm |
| Délka přívodu | 20 m |
| Materiál | guma |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 250 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| KOD | BEP01720 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920011034 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena