EMOS prodlužovák 5-zásuvkový 10m bez vypínače P0510C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0510
KOD VÝR.:1902051000
EAN.:8595025301116
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008317 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 90 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 34 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 165 mm |
| Výška balení | 340 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008317 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC1315 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP0510
KOD VÝR.:1902051000
EAN.:8595025301116
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:SIPS04
KOD VÝR.:PS04
EAN.:8595092107024
KOD KRAT.:SIPP3/ 7B
KOD VÝR.:PP05
EAN.:8592718012014
KOD KRAT.:PHLEDA13/827_pos
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena