LEDVANCE LED T26 60 5.9W 827 FIL E14 P LEDV
KOD KRAT.:OS4099854493218
KOD VÝR.:4099854493218
EAN.:4099854493218
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025365415 |
| Délka | 3 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595025365415 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC0313 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025365439 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025365422 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920048948 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854493218
KOD VÝR.:4099854493218
EAN.:4099854493218
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena