SEZ nulový můstek 12/Z 12-pól. ; zelená
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025361554 |
| Délka | 10 |
| Šířka | 19 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 21 mm |
| Materiál | EPR |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595025361554 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025361578 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEF51912 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
KOD KRAT.:PHIH8719514382763
KOD VÝR.:871951438276300
EAN.:8719514382763
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena