OSRAM LED svíčka filament Vintage .1906 B35 2.5W/22W E14 2400K 220lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEVINBW2.5W/824
KOD VÝR.:4058075293274
EAN.:4058075293274
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025311566 |
| Délka | 10 |
| Šířka | 19 |
| Balení | 60 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Materiál | Textura |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 100 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595025329776 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEF6910 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311566 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEVINBW2.5W/824
KOD VÝR.:4058075293274
EAN.:4058075293274
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:YTNPOLO4/AZ/WC
KOD VÝR.:6691
EAN.:5901560500960
KOD KRAT.:KCNH02DP
KOD VÝR.:NH02DP
KOD KRAT.:EEDDS-1Y-18M
KOD VÝR.:1000882
EAN.:8592847000128
KOD KRAT.:KCHZ01
KOD VÝR.:HZ01
KOD KRAT.:OSESMGU104.9MCZB
KOD VÝR.:4058075729186
EAN.:4058075729186
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena