SOLIGHT prodlužovák na bubnu 1-zas s tepel pojistkou 25m 1.5mm oranžový
KOD KRAT.:SIPB11O
KOD VÝR.:PB11O
EAN.:8592718028312
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 48 ks |
| EAN | 8592920006658 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 22 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 160 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Životnost | 98000 hod |
| EAN | 8592920006658 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5723T | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPB11O
KOD VÝR.:PB11O
EAN.:8592718028312
KOD KRAT.:OSF4099854220029
KOD VÝR.:4099854220029
EAN.:4099854220029
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena