OEZ nožová pojistka PNA-1 63A gG 500V
KOD KRAT.:OEZPNA163AgG
KOD VÝR.:40435
EAN.:8590125404354
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Produktová řada | HDMI |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025374868 |
| Délka | 1,5m |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 21.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 215 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595025374868 | ks | 1 | ks |
| KOD | BESL0101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920050040 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920050033 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OEZPNA163AgG
KOD VÝR.:40435
EAN.:8590125404354
KOD KRAT.:MGLA10080
KOD VÝR.:LA10080
EAN.:4892657096859
KOD KRAT.:SI1L67
KOD VÝR.:1L67
EAN.:8592718028718
KOD KRAT.:BEP4535
KOD VÝR.:1440004901
EAN.:8592920080078
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena