EMOS anténní konektor IEC vidlice úhlová A 205 Kód:K1421
KOD KRAT.:BEK1421
KOD VÝR.:1804100300
EAN.:8595025304971
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025304957 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 17 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 8595025304957 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025331137 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025356796 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEK1731 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEK1421
KOD VÝR.:1804100300
EAN.:8595025304971
KOD KRAT.:SIUR02
KOD VÝR.:UR02
EAN.:8595092128654
KOD KRAT.:BEK1821
KOD VÝR.:1804000300
EAN.:8595025304995
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena