EMOS rozbočovač EM2343 3xF konektor
KOD KRAT.:BEJ0103
KOD VÝR.:2504600110
EAN.:8592920090701
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 8595025309068 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 250 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 250 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| EAN | 8595025309068 | ks | 1 | m |
| EAN | 8595025335401 | bal | 4 | m |
| KOD | BES5141 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:BEJ0103
KOD VÝR.:2504600110
EAN.:8592920090701
KOD KRAT.:MOV3L1LED1500/LPH
KOD VÝR.:V3L1LED1500/LPH
EAN.:8595073778748
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena