BETTERMANN vývodka dvojitá 113 M20+ LGR
KOD KRAT.:OB2024063
KOD VÝR.:2024063
EAN.:4012195088639
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Produktová řada | HDMI |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920002254 |
| Délka | 3 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 22 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Barevné provedení | černá |
| KOD | BESD0103 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920002254 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OB2024063
KOD VÝR.:2024063
EAN.:4012195088639
KOD KRAT.:PHI8721103038036
KOD VÝR.:872110303803600
EAN.:8721103038036
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
KOD KRAT.:HDD111
KOD VÝR.:D111
EAN.:8595118851115
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:GH-KU-L10x10
KOD VÝR.:KU-L10x10
EAN.:8591120070261
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena