KRAJICZECH FV HSU 50 Hliníkový středový úchyt - 50 mm
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595025325075 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 355 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 35.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 350 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| KOD | BEJ60130 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025325075 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena