OSRAM LED Pásky FLEX COB USB TYPE C 1.5M 830
KOD KRAT.:OS4099854448898
KOD VÝR.:4099854448898
EAN.:4099854448898
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025388087 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 12 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 14.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 145 mm |
| EAN | 8595025388087 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEE0202 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854448898
KOD VÝR.:4099854448898
EAN.:4099854448898
KOD KRAT.:OS4099854454325
KOD VÝR.:4099854454325
EAN.:4099854454325
KOD KRAT.:OS4099854445613
KOD VÝR.:4099854445613
EAN.:4099854445613
KOD KRAT.:OS4058075857537
KOD VÝR.:4058075857537
EAN.:4058075857537
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena