PHILIPS LED T8 1500mm 20W G13 CW ND 1CT/4 DISC
KOD KRAT.:PH8720169323957
KOD VÝR.:872016932395701
EAN.:8720169323957
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8595025391179 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 230 mm |
| EAN | 8595025391179 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEM0007A | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8720169323957
KOD VÝR.:872016932395701
EAN.:8720169323957
KOD KRAT.:HDM449
KOD VÝR.:M449
EAN.:8596425084623
KOD KRAT.:PHELEDTCO18/840UNHO
KOD VÝR.:871869680168000
EAN.:8718696801680
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/830UO
KOD VÝR.:8720169278646
EAN.:8720169278646
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena