OEZ nožová pojistka PNA 000 40A gG 500V
KOD KRAT.:OEZPNA00040AgG
KOD VÝR.:40484
EAN.:8590125404842
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920029848 |
| Rozměry | 28x103mm |
| Balení | 5 ks |
| Délka | 103 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Více barev |
| Délka balení | 40 mm |
| Dosvit | 110 m |
| Krytí | IP43 |
| Materiál | Kov/plast |
| Napájení svítilny | 3+2xAAA |
| Podskupina zboží | Cyklosvítilny |
| pozn. | set přední+zadní |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 150 lm |
| Šířka balení | 120 mm |
| Užití | cyklo |
| Výška balení | 230 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | BEP3920 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920029848 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OEZPNA00040AgG
KOD VÝR.:40484
EAN.:8590125404842
KOD KRAT.:EE1000484
KOD VÝR.:1000484
EAN.:8592847001460
KOD KRAT.:MDPOJ1.25A
KOD VÝR.:ST522212
EAN.:8594031134497
KOD KRAT.:MDPOJ3.15A
KOD VÝR.:ST522231
EAN.:8594031134534
KOD KRAT.:OSEPLCN1114300840401
KOD VÝR.:4052899541719
EAN.:4052899541719
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E14
KOD VÝR.:LG204045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100402
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena