EMOS prodlužovák 4-zásuvkový +2xUSB 1.9m P04119U 250V/16A
KOD KRAT.:BEP04119U
KOD VÝR.:1902040190
EAN.:8592920067642
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Produktová řada | RAVER |
| Logistické informace: | |
| Balení | 32 ks |
| EAN | 8592920007808 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 5 mm |
| Kapacita | 400 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR03 |
| Označení zdroje | AAA |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 4.3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 43 mm |
| KOD | BEB7414 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920007808 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP04119U
KOD VÝR.:1902040190
EAN.:8592920067642
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena