HADEX kolébkový vypínač IRS-101-8C/D, ON-OFF 1pólová 12V/16A červený,prosvětlený
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920086070 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8592920086070 | bli | 5 | ks |
| KOD | BEK1421.2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDL487
KOD VÝR.:L487
EAN.:8595118853638
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DELXTS36-3
KOD VÝR.:XTS36-3
EAN.:6410014507367
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena