ABB PRAKTIK zásuvka 2-násobná 2x2P+PE IP44 ;bílá
KOD KRAT.:AB5518-2029 B
KOD VÝR.:5518-2029 B
EAN.:8595017243738
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920076309 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 125 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| EAN | 8592920082898 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920076309 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0040 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5518-2029 B
KOD VÝR.:5518-2029 B
EAN.:8595017243738
KOD KRAT.:BES8270
KOD VÝR.:2308207550
EAN.:8595025309211
KOD KRAT.:SIP99B
KOD VÝR.:P99B
EAN.:8592718020378
KOD KRAT.:AB5518-2929 H
KOD VÝR.:5518-2929 H
EAN.:8592624054139
KOD KRAT.:HDL412D
KOD VÝR.:L412D
EAN.:8596425164677
KOD KRAT.:OS4099854503566
KOD VÝR.:4099854503566
EAN.:4099854503566
KOD KRAT.:SIPS15O
KOD VÝR.:PS15O
EAN.:8592718019709
KOD KRAT.:PHI8721103105554
KOD VÝR.:872110310555400
EAN.:8721103105554
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena