LEDVANCE FV panel.solární 430Wp bifac. 172x113cm F7 ; černý rám
KOD KRAT.:OSF4099854372414
KOD VÝR.:4099854372414
EAN.:4099854372414
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 5902626199562 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 73 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 15.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 157 mm |
| Výška balení | 61 mm |
| EAN | 5902626199562 | ks | 1 | ks |
| KOD | EEELOBL25/16-4 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854372414
KOD VÝR.:4099854372414
EAN.:4099854372414
KOD KRAT.:MOVL1X4LND
KOD VÝR.:VL1X4LND
EAN.:8596099015275
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena