BETTERMANN řadová svorkovnice 74CE-SW 12x6mm ;černá
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9006604115585 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 117 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 19 mm |
| EAN | 9006604115585 | ks | 1 | ks |
| KOD | EEEKL1ST80C | ks | 1 | ks |
| EAN | 9006604179150 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
KOD KRAT.:PHLEDGU10UE2.1/827
KOD VÝR.:872016919483000
EAN.:8720169194830
KOD KRAT.:WG2273-204/10
KOD VÝR.:2273-204/10
EAN.:8594031135562
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena