NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | DESKO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595108200022 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 25 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 8595108200022 | ks | 1 | ks |
| KOD | DK-AB1253030 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:OSA2825-2BL
KOD VÝR.:4062172395885
EAN.:4062172395885
KOD KRAT.:OSA5007-2BL
KOD VÝR.:4062172396028
EAN.:4062172396028
KOD KRAT.:OSA7506-2BL
KOD VÝR.:4062172396325
EAN.:4062172396325
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:PHICORDE27B
KOD VÝR.:871869616776200
EAN.:8718696167762
KOD KRAT.:JCSLR20BL2
KOD VÝR.:JCB-LR20-2B
EAN.:5050028025887
KOD KRAT.:MOLAB4000A6KO600ND
KOD VÝR.:LAB4000A6KO600ND
EAN.:8596099031824
KOD KRAT.:PHVHPIT450/645
KOD VÝR.:871869673653100
EAN.:8718696736531
KOD KRAT.:PHLEDD8.5/840
KOD VÝR.:871869673371400
EAN.:8718696733714
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
KOD KRAT.:AB3901H-A05010 01
KOD VÝR.:3901H-A05010 01
EAN.:8592624064602
KOD KRAT.:OS4099854513206
KOD VÝR.:4099854513206
EAN.:4099854513206
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena