LEDVANCE TRACKLIGHT FLEXIBLE CONNECTOR BK PWGR
KOD KRAT.:OS8719747930625
KOD VÝR.:8719747930625
EAN.:8719747930625
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 96 ks |
| EAN | 8594160490105 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Patice | E14 |
| KOD | EEOBJ14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490105 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS8719747930625
KOD VÝR.:8719747930625
EAN.:8719747930625
KOD KRAT.:OS4099854462955
KOD VÝR.:4099854462955
EAN.:4099854462955
KOD KRAT.:OS4099854462719
KOD VÝR.:4099854462719
EAN.:4099854462719
KOD KRAT.:OS4099854461613
KOD VÝR.:4099854461613
EAN.:4099854461613
KOD KRAT.:OS4099854458569
KOD VÝR.:4099854458569
EAN.:4099854458569
KOD KRAT.:BEE0202
KOD VÝR.:2605004000
EAN.:8595025388087
KOD KRAT.:OS4099854448898
KOD VÝR.:4099854448898
EAN.:4099854448898
KOD KRAT.:OS4099854454325
KOD VÝR.:4099854454325
EAN.:4099854454325
KOD KRAT.:OS4099854445613
KOD VÝR.:4099854445613
EAN.:4099854445613
KOD KRAT.:OS4058075857537
KOD VÝR.:4058075857537
EAN.:4058075857537
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena