MODUS LED highbay MEGAL 92W 12000lm/840 IP65;122x19cm ND sirokozářič
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCOV1/2100ND
EAN.:8595073734522
| Délka balení | 270 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 58.5 cm |
| Šířka balení | 295 mm |
| Výška balení | 585 mm |
| Výrobce | EGLO |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 9002759962142 |
| Délka | 500 |
| Šířka | 500 |
| Výška | 1500 |
| Průměr | 500 mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Patice | E27 |
| Příkon | 60 W |
| Typ svítidla | závěsné |
| Krytí | IP20 |
| KOD | EG96214 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9002759962142 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCOV1/2100ND
EAN.:8595073734522
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena