PHILIPS HUE Turaco Hue pedestal anthracite 1xA60 WCA
KOD KRAT.:PHH8721103118455
KOD VÝR.:872110311845500
EAN.:8721103118455
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082754105 |
| Délka | 175mm |
| Rozměry | 175x50x1mm |
| Šířka | 70 |
| Výška | 220 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 175 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 17.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 1 mm |
| KOD | EAAP-45 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4015082754112 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH8721103118455
KOD VÝR.:872110311845500
EAN.:8721103118455
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:PHIW8720169072039
KOD VÝR.:872016907203900
EAN.:8720169072039
KOD KRAT.:AMEPH0100171
KOD VÝR.:EPH0100171
EAN.:3606480729232
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena