OSRAM autožárovka H4/H19 LEDriving HL EASY 64193DWESY 18.7/19.0W 12V HFBox-2ks
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-2HB
KOD VÝR.:4062172398077
EAN.:4062172398077
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015080517597 |
| Délka | 45mm |
| Rozměry | 45x58x52mm |
| Šířka | 58mm |
| Výška | 52mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 58 mm |
| Výška balení | 52 mm |
| Způsob montáže | DIN lišta (šroub) |
| KOD | EADILER40230V50HZ240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4015081837236 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-2HB
KOD VÝR.:4062172398077
EAN.:4062172398077
KOD KRAT.:OS4099854497711
KOD VÝR.:4099854497711
EAN.:4099854497711
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
KOD KRAT.:PHLEDFST7/18A
KOD VÝR.:872016919123500
EAN.:8720169191235
KOD KRAT.:OS4099854182587
KOD VÝR.:4099854182587
EAN.:4099854182587
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena