WAGO krabicová svorka 4x0.5-2.5 mm2 transp/červená Kód:2273-204 ;pytel=2500ks
KOD KRAT.:WG2273-204-P
KOD VÝR.:2273-0204-60341893
EAN.:4055143630016
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.BF |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015081029570 |
| Délka | 590mm |
| Rozměry | 590x770x70mm |
| Šířka | 588 |
| Výška | 770 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 590 mm |
| Krytí | IP30 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Počet modulů | 96 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 77 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 770 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Zástavbová hloubka | 127 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| EAN | 4015081029570 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABF-UT-4/96-C | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-204-P
KOD VÝR.:2273-0204-60341893
EAN.:4055143630016
KOD KRAT.:EABF-U-6/144-C
KOD VÝR.:283051
EAN.:4015082830519
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena