MEGAMAN LED kapka P45 7.7W/60W E27 2700K 810lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.BF |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082830519 |
| Délka | 590mm |
| Rozměry | 590x1070x68mm |
| Šířka | 588 |
| Výška | 1070 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9016 |
| Délka balení | 590 mm |
| Krytí | IP30 |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Počet modulů | 144 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 107 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 1070 mm |
| Výška balení | 68 mm |
| Zástavbová hloubka | 127 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| EAN | 4015082830519 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABF-U-6/144-C | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena