LEDVANCE LED pásek PERF. 8.6W/m 24V 3000K 1030lm/m IP00 role.5m
KOD KRAT.:OSILSP1000/930/5
KOD VÝR.:4058075707573
EAN.:4058075707573
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082816995 |
| Délka | 410mm |
| Rozměry | 410x260x70mm |
| Šířka | 410 |
| Výška | 260 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 410 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 41 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 260 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 18 |
| EAN | 4015082816995 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-U-1/18-TW-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILSP1000/930/5
KOD VÝR.:4058075707573
EAN.:4058075707573
KOD KRAT.:OSH64719
KOD VÝR.:4008321638076
EAN.:4008321638076
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena