WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412 bal.5ks
KOD KRAT.:WG221-412/5
KOD VÝR.:221-412/5
EAN.:8594031136033
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 9004852321536 |
| Délka | 235mm |
| Rozměry | 235x100x240mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 240mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 235 mm |
| Počet modulů | 11 |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 100 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 9004852321536 | ks | 1 | ks |
| KOD | EAISO 1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-412/5
KOD VÝR.:221-412/5
EAN.:8594031136033
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:BER5610
KOD VÝR.:1807300200
EAN.:8595025317629
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena