METRODIS dutinka plochá Faston 7102-03 s=6.3mm vodič 2.5mm blistr-20ks
KOD KRAT.:MD7102-03
KOD VÝR.:8594031132646
EAN.:8594031132646
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082816902 |
| Délka | 195mm |
| Rozměry | 195x195x90mm |
| Šířka | 195 |
| Výška | 195 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 195 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 19.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 195 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 8 |
| EAN | 4015082816902 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-O-1/8-TW-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MD7102-03
KOD VÝR.:8594031132646
EAN.:8594031132646
KOD KRAT.:AMNU172454
KOD VÝR.:NU172454
EAN.:3606489452223
KOD KRAT.:BES10100
KOD VÝR.:2333101011
EAN.:8592920107850
KOD KRAT.:OSF4058075850347
KOD VÝR.:4058075850347
EAN.:4058075850347
KOD KRAT.:OSESMG1254.5MCWF
KOD VÝR.:4058075609938
EAN.:4058075609938
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena