Schneider impulzní relé 1ZAP 1VYP 16A LI 230V AC/110V DC 5060Hz
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
| Výrobce: | |
| Produktová řada | DBO.ECO |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082803476 |
| Délka | 303mm |
| Rozměry | 303x212x98mm |
| Šířka | 303 |
| Výška | 212 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| Délka balení | 303 mm |
| materiál těla svítidla | plast |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 30.3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 212 mm |
| Výška balení | 98 mm |
| Zástavbová hloubka | 70 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 12 |
| EAN | 4015082803476 | ks | 1 | ks |
| KOD | EABC-O-1/12-ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:SIPB04
KOD VÝR.:PB04
EAN.:8595092108793
KOD KRAT.:BEPC1512
KOD VÝR.:1902350200
EAN.:8592920116531
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/CW
KOD VÝR.:872790097042500
EAN.:8727900970425
KOD KRAT.:PHI16483/93/P3
KOD VÝR.:8718696161340
EAN.:8718696161340
KOD KRAT.:MGFIB70500v2/830/20
KOD VÝR.:FIB70500v2/WH12-3000K
EAN.:4892657099522
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:SIDA28
KOD VÝR.:DA28
EAN.:8592718018863
KOD KRAT.:AMMIP12108S
KOD VÝR.:MIP12108S
EAN.:3606480455964
KOD KRAT.:BEP0310R
KOD VÝR.:1902031008
EAN.:8592920016435
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena