EMOS prodlužovák 4-zásuvkový 3m s vypínačem P14131 250V/16A IP44
KOD KRAT.:BEP14131
KOD VÝR.:1902340301
EAN.:8592920055472
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082634308 |
| Délka | 35mm |
| Rozměry | 35x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 69.5 |
| Krytí | IP20 |
| Proudová zátěž | 6 A |
| KOD | EAPFL7-6/1N/B/003 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912273318 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP14131
KOD VÝR.:1902340301
EAN.:8592920055472
KOD KRAT.:OEZPNA163AgG
KOD VÝR.:40435
EAN.:8590125404354
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena