PHILIPS WiZ globe G95 11W/75W E27 TW 1055lm Dim
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PL7 |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082633882 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 13 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 70.5 |
| Krytí | IP20 |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 10 kA |
| KOD | EAPL7-B13/3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912267614 | box | 11 | ks |
| EAN | 9007912267607 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena