MODUS nouzové svítidlo LED PLEXILED STANDARD 1x1W SA/3h. IP20 podhl; bílá
KOD KRAT.:MOPL/1W/C/3/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZAWPL3SA/B
EAN.:5902448911496
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PL7 |
|---|---|
| Výrobce | EATON |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082633929 |
| Délka | 52,5mm |
| Rozměry | 52,5x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.5 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 32 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 70.5 |
| Krytí | IP20 |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 10 kA |
| KOD | EAPL7-B32/3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912267683 | box | 11 | ks |
| EAN | 9007912267690 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOPL/1W/C/3/SA/X/WH
KOD VÝR.:OZAWPL3SA/B
EAN.:5902448911496
KOD KRAT.:OSH64423PRO
KOD VÝR.:4008321317964
EAN.:4008321317964
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena